Talas Masaj Elvan

Talas masaj her bölgeye yapılabilen bir uygulamadır. Perine bölgesine yapılan bu uygulama yırtık oluşumunu önler ve daha rahat bir doğum imkanı sunar. Özellikle Doğum anında sağlık personeli tarafından uygulanır. Bebek çıkıma yaklaştığı an iki elin işaret ve orta parmağı birleştirilir ve parmaklar vajinada sağdan sola doğru kaydırılarak vajina kasları esnetilir.

Talas mutlu son hamam

Bu hareket kasların esneklik kazanması ve olası bir yırtık oluşumunu önler.

Anne adayı hamileliğin son aylarında kegel egzersizleri ile beraber yaparsa epizyo açılmadan ve yırtık oluşmadan sağlıklı doğum yapma imkanı yakalar. çok yönlü bir tedavi şeklidir. Görüldüğü gibi her organa uygulanabilir ve sonuç alınabilir.

Talas hamam sauna

Tıpta yaygın olarak kullanım alanına sahiptir. Özellikle kas rahatsızlıklarında çok iyi sonuçlar vermektedir. Talas masaj . Eklem ve bağ dokusuna uygulanan masaj oluşabilecek skar dokusunun önüne geçer.

Bilimsel çalışmalar ile etkinliği kanıtlanmış olan bu tedavi şeklinin geçmişi çok eski çağlara dayanır. Bazı özel ve yararlı yağlar kullanılarak deriye nüfus etmesi ve işlemin daha kolay yapılması sağlanır. Yağ yerine tedaviye uygun ilaçlar da kullanılabilir.